"Jeremi się ogarnia. LOL"

Trwają próby do kolejnej premiery.

Już 17 listopada na Scenie Margines premiera spektaklu "Jeremi się ogarnia. LOL". Twórcami spektaklu będą - reżyser Tomasz Valldal-Czarnecki, dramaturg Szymon Jachimek oraz scenografka Monika Wójcik - trio doskonale znane olsztyńskiej publiczności z realizacji "Zespołu Śmierci i Tańca" oraz "Jazdy na zamek...".
Na Scenie Margines zobaczymy Joannę Fertacz, Martę Markowicz, Alicję Parczewską, Pawła Parczewskiego oraz studentów II roku naszego Studium Aktorskiego - Małgorzatę Gradkowską i Szymona Kowalika.

"Ponieważ scenariusz napisał Szymon Jachimek (autor m.in. "Jazdy na zamek"), możecie liczyć na sporą dawkę humoru. Wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co lubicie oglądać u innych, a czego nie chcecie przeżywać sami. Przynajmniej "w realu" ;) " - Tomasz Valldal-Czarnecki.

6-13 kwietnia
6-13 kwietnia

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-13 kwietnia.
Szczegóły zaprezentujemy 11 marca na konferencji prasowej. 

Start sprzedaży biletów już 12 marca! 
Szczegóły na www.ost.olsztyn.pl

więcej
"Zbrodnia i kara"
"Zbrodnia i kara"

 

Jedna z najważniejszych powieści, jakie powstały w naszym kręgu cywilizacyjnym po raz ostatni na Scenie Kameralnej!

więcej
Karaoke z twórcami!
Karaoke z twórcami!

23 lutego i 2 marca zapraszamy od godziny 17:00 na karaoke z twórcami spektaklu "Ja ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziwnie w mym sercu brzmią...".

Jesteś ciekawy jak zabrzmi Moniuszko w nowych, współczesnych aranżacjach? Od bluesa, jazzu, rocka do funky, hip-hopu czy reggae?

Zapraszamy 23 lutego i 2 marca do kawiarni teatralnej Teatru Jaracza (wejście od ul. 1 Maja 4)!

WSTĘP WOLNY!

 

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: