"Jeremi się ogarnia. LOL"

Trwają próby do kolejnej premiery.

Już 17 listopada na Scenie Margines premiera spektaklu "Jeremi się ogarnia. LOL". Twórcami spektaklu będą - reżyser Tomasz Valldal-Czarnecki, dramaturg Szymon Jachimek oraz scenografka Monika Wójcik - trio doskonale znane olsztyńskiej publiczności z realizacji "Zespołu Śmierci i Tańca" oraz "Jazdy na zamek...".
Na Scenie Margines zobaczymy Joannę Fertacz, Martę Markowicz, Alicję Parczewską, Pawła Parczewskiego oraz studentów II roku naszego Studium Aktorskiego - Małgorzatę Gradkowską i Szymona Kowalika.

"Ponieważ scenariusz napisał Szymon Jachimek (autor m.in. "Jazdy na zamek"), możecie liczyć na sporą dawkę humoru. Wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co lubicie oglądać u innych, a czego nie chcecie przeżywać sami. Przynajmniej "w realu" ;) " - Tomasz Valldal-Czarnecki.

"Ja ciebie kocham!.."
"Ja ciebie kocham!.."

Wystartowały próby do spektaklu „Ja ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziwnie w moim sercu brzmią…” opartego na pieśniach Stanisława Moniuszki.

więcej
Ponownie graliśmy w audiodeskrypcji!
Ponownie graliśmy w audiodeskrypcji!

 

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, wychodząc naprzeciw potrzebom osób niewidomych i niedowidzących już po raz kolejny zaprezentował spektakle repertuarowe („Boeing, boeing” i „Tango”), w technice audiodeskrypcji.

więcej
12. edycja "DEMOLUDÓW"!
12. edycja "DEMOLUDÓW"!

Kulturalne wydarzenie jesieni na Warmii i Mazurach za nami!

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: