1918 groszy

Bilety na "Wyzwolenie" w specjalnej cenie!

Ktokolwiek żyjesz w polskiej ziemi,

I smucisz się i czoło kryjesz,

Z rękoma w krzyż załamanemi,

Tu przybywaj,

Tu odżyjesz”.

 

Polska – niepodległa od 100 lat.

To wyjątkowe święto chcemy zaakcentować również w naszym Teatrze. Zapraszamy do zakupu biletu w wyjątkowej, „niepodległej”, cenie. Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, proponujemy Państwu bilety w cenie 1918 groszy (19,18 zł) na spektakl „Wyzwolenie” Stanisława Wyspiańskiego, grany w dniach 23, 24, 25 listopada o godzinie 19:00 na Scenie Dużej. 

Bilety w cenie 1918 gr (19,18 ZŁ) do nabycia przez Internet i w kasach Teatru w dniach 10-12 listopada 2018 r.

„Wyzwolenie” Stanisława Wyspiańskiego to niewątpliwie arcydzieło polskiego dramatu. Główny bohater, Konrad przybywa z zaświatów na deski teatru, aby dokonać wyzwolenia kraju. Zachęcony prze Muzę tworzy widowisko sceniczne na temat Polski, wyzwolenia kraju z niewoli politycznej, narodu z bezwładu oraz wyzwolenia samej sztuki.

Wyzwolin ten doczeka się dnia, 
Kto własną wolą wyzwolony”.

 

Stoisko kasowe w nowym miejscu!
Stoisko kasowe w nowym miejscu!

Od 1 lutego zapraszamy do Galerii Warmińskiej.

więcej
Odwołane spektakle!
Odwołane spektakle!

Uwaga! W związku z żałobą ogłoszoną przez Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza odwołujemy spektakl "Upadłe anioły" grany w dniach 15-17 stycznia. Widzów, którzy zakupili bilety na wspomniane przedstawienia prosimy o kontakt z kasą Teatru.

więcej
Jak ty uważasz słowo miłość
Jak ty uważasz słowo miłość

Spektakl dyplomowy studentów Studium Aktorskiego "JAK TY UWAŻASZ SŁOWO MIŁOŚĆ" na podstawie fragmentów "Braci Karamazow" Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Krzysztofa Popiołka. 

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: