UWAGA!

 

Środki dla grup teatralnych!

Do 18 kwietnia 2019 roku można aplikować do Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej, finansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko–Mazurskiego.

Wnioski można składać w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, który przyzna środki FATT po raz ósmy.

Celem Funduszu jest aktywizacja twórczości teatralnej stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Województwa Warmińsko–Mazurskiego. Środki Funduszu mogą służyć inicjowaniu i współfinansowaniu produkcji i inicjatyw scen alternatywnych, działających w regionie, wspierających lokalną aktywizację kulturową, artystyczną i edukacyjną w dziedzinie teatru.

Szczegółowe postanowienia dotyczące sposobu składania oraz oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, dostępnym w sekretariacie Teatru i na stronie internetowej. Wnioski można składać do 18 kwietnia 2019.

Do tej pory ze środków przyznawanych przez FATT udało się wesprzeć działania między innymi: Stowarzyszenia „Węgajty”, Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji, Nauki i Kultury „Trzynastka” w Morągu, Stowarzyszenia Kobiet „Miej Marzenia”, Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Ostródzie, Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw „PROMETEUSZ” w Kętrzynie,  Stowarzyszenia „Scena Babel”, Stowarzyszenia „Tratwa”.

 

Dokumenty do pobrania:

  1. Regulamin Gospodarowania Środkami Finansowymi Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
  2. Wniosek o przyznanie pomocy finansowej ze środków Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej
  3. Oświadczenie o kwalifikowalności podatku VAT

 

Dyskusyjny Klub Teatralny
Dyskusyjny Klub Teatralny

Nowa przestrzeń wymiany zdań i opinii po wybranych spektaklach w Teatrze Jaracza!

więcej
Nasza klasa
Nasza klasa

Wyróżnienie „Najlepsza reżyseria” i "Najlepsza choreografia" wg. ankiet krytyków i recenzentów teatralnych "Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2018/2019" miesięcznika Teatr.

więcej
"Ja ciebie kocham!.."
"Ja ciebie kocham!.."

Moniuszko w nowych aranżacjach.

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: