Coraz bardziej Zielona Gęś - powraca!

"Coraz bardziej Zielona Gęś - powraca!"

Karnawał w Teatrze trwa!
Już 12 stycznia zobaczymy wspaniały spektakl "Coraz bardziej Zielona Gęś" powstały na podstawie "Teatrzyku Zielona Gęś” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Reżyserem przedstawienia jest Jarosław Kilian, a muzykę do spektaklu napisał Grzegorz Turnau.
 

Teatrzyk Zielona Gęś ma zaszczyt przedstawić swój zespół. Przed Państwem, z największą tremą wystąpią: Alojzy Gżegżółka, Prof. Bączyński, Hermenegilda Kociubińska, Osiołek Porfirion, Pies Fafik, Piekielny Piotruś i inni.

Mogą się Państwo spodziewać przedniej rozrywki, barwnych dowcipów i groteski najwyższej próby. Spektakl w reżyserii Jarosława Kiliana z muzyką Grzegorza Turnaua jest rozśpiewaną odpowiedzią na potrzebę fantazji i purnonsensu. Twórcy przygotowali kompilację żartobliwych utworów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - mistrza poetyckiego absurdu.
Zachęcamy do oderwania się od racjonalnych interpretacji, odrzucenia logicznych wywodów, by pozwolić ponieść się nadzwyczajnej wyobraźni i wciągnąć w wir prześmiewczych nonsensów Zielonej Gęsi.
 

BILETY

WIĘCEJ O SPEKTAKLU