Ferie z Jaraczem - Jeremi się ogarnia LOL

Ferie z Jaraczem - Jeremi się ogarnia LOL

"Ferie z Jaraczem - Jeremi się ogarnia LOL"

„Musimy się ogarnąć”

Rzeczywistość dogoniła świat ze spektaklu „Jeremi się ogarnia. LOL” – dziś opowiada on nie tylko o nastolatkach, ale o wszystkich wkręconych w wirtualną rzeczywistość, media społecznościowe i codzienne siedzenie w internecie.

Gdy zaczynaliśmy próby do przedstawienia o Jeremim chcieliśmy, by był o młodziakach, a dziadersi mogliby się co najwyżej czegoś dowiedzieć o swoich dzieciach czy wnukach. I tak było. Jednak po miesiącach koronatime, coviszkoły, pracy zdalnej i kilku lockdownach spektakl przestał być ściągawką dla rodziców z tego, co robią ich dzieci w sieci i stał się opowieścią o każdym z nas, bez względu na wiek – o ludziach wyrzuconych z realnego codziennego życia i w zamian zanurzonych w internecie.

Za chwilę nie tylko Jeremi będzie musiał się ogarnąć... Wszyscy staniemy przed wyzwaniem zdjęcia maseczek, spotykania się na żywo, nawiązywania relacji bezpośrednich. I... nie możemy się doczekać i trochę się boimy, jak to będzie, gdy nie będzie można nagrać jeszcze raz, bezpiecznie chować się za ikonką czy wyłączać mikrofonu na Zoomie. Ale oby tak było jak najszybciej. Tymczasem zobaczcie jak Jeremi się ogarnia. Czeka nas to samo.

Spektakl dostępny 12, 14 i 16 stycznia w godzinach 16:00 – 20:00

Wersja oryginalna spektaklu DOSTĘP TUTAJ

Wersja z tłumaczem języka migowego DOSTĘP TUTAJ

Pozostałe wydarzenia:

Słuchowisko: DOSTĘP TUTAJ

Film dokumentalny DOSTĘP TUTAJ

Reportaże DOSTĘP TUTAJ