Majówka on-line

Majówka on-line

"Majówka on-line"


Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, w czasach gdy nie możemy Was gościć w naszych progach, skromnie pukamy do Państwa drzwi z nadzieją, że zdołamy choć trochę umilić Wam ten trudny czas.
Dziękujemy za tak liczne odwiedziny w naszym teatrze on-line. Do tej pory obejrzało nasze emisje ponad 6000 Widzów ! To dla nas olbrzymi zaszczyt i motywacja do dalszego działania. Cieszymy się, że nie zapominacie Państwo o nas i jesteśmy dumni z posiadania tak wiernej Widowni.
Dlatego z okazji nadchodzącego weekendu majówkowego, udostępniamy do Państwa dyspozycji kolejne spektakle, tym razem bez limitu miejsc.

Przenosząc teatr do sieci, nie możemy zapomnieć o naszych widzach z niepełnosprawnością słuchową, dlatego jeden ze spektakli został przygotowany w wersji z tłumaczem języka migowego.
Chcąc podziękować Państwu za słowa wsparcia i otuchy, postanowiliśmy wydłużyć naszą teatralną e-majówkę o dwa dni. Jest ku temu dodatkowa okazja - świętujemy w ten sposób 201 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki.

Majówkowy repertuar:

1 maja, godz. 1925 – "Debiut" dyplom muzyczny III roku Studium Aktorskiego, reż. Dorota Lulka.

2 maja, godz. 1925 – "Debiut" dyplom muzyczny III roku Studium Aktorskiego, reż. Dorota Lulka.

3 maja, godz. 1925 – "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" Marcina Wichy, reż. Łukasz Barczyk (wersja z tłumaczem języka migowego).

4 maja, godz. 1925  - "Ja Ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziewnie w moim sercu brzmią..." Stanisława Moniuszki, reż. Barbara Dziekan.

5 maja, godz. 1925 - "Ja Ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziewnie w moim sercu brzmią..." Stanisława Moniuszki, reż. Barbara Dziekan.

Wystarczy, że w wybranym przez siebie dniu o godzinie 1925  wejdziecie TU


E-repertuar na kolejne dni maja opublikujemy w przyszłym tygodniu - możemy zdradzić, że czekać będzie na Państwa ponad 20 emisji spektakli!


Życzymy udanej wizyty w naszym e-Teatrze. Do zobaczenia!