Nowa premiera

"Nowa premiera"

Wrzesień zaczynamy długo oczekiwaną, kilka razy przekładaną premierą komedii „Jak wam się podoba” Williama Shakespeare’a w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego.

Oto Rozalinda ucieka z dworu tyrana do Lasu Ardeńskiego, gdzie podaje się za mężczyznę - Ganimeda. W Rozalindzie zakochuje się Orlando, z kolei urokowi Ganimeda ulega Febe... a to tylko jeden z wielu elementów miłosnego qui pro quo.

Choć na pierwszy rzut oka treść sztuki wydaje się naiwna, to znajdujemy w niej aktualne, ważkie tematy, choćby poszukiwanie tożsamości w różnych kostiumach i rolach społecznych. Równie ciekawe jest miejsce ucieczki - Las Ardeński - z dala od miejskiego gwaru i despotycznych rządów jawi się jako przestrzeń do życia w zgodzie z naturą. Schronienie znajduje w nim wspólnota ludzi, którzy są otwarci, cenią równość i braterstwo. Może to utopia, ale tak pociągająca i piękna.

W scenach Lasu Ardeńskiego muzyka na żywo w wykonaniu zespołu The Less Boyz w składzie: Wojciech Rydzio (gitara elektryczna), Michał Felczak (gitara basowa).

Premiera już 04.09.2021. Ale uwaga. Dzień wcześniej zapraszamy na specjalny pokaz przedpremierowy.

➡️ Bilety na spektakl przedpremierowy
https://bit.ly/jaraczjakwamsiepodobapp
➡️ Bilety na spektakl premierowy
https://bit.ly/jaraczjakwamsiepodobaprem
➡️ Bilety na wydarzenia dostępne:
https://bit.ly/jakwamsiepodobajaracz