Zacznijmy Nowy Rok z uśmiechem!

"Zacznijmy Nowy Rok z uśmiechem!"

Dzień dobry,

Nowy rok zaczynamy - jak tradycja każe - w radosnym nastroju. Ten stary zakończyliśmy premierą „Czego nie widać” Michaela Frayna w inscenizacji Tomasza Dutkiewicza. I właśnie farsą fars  w naszym teatrze powitamy styczeń. Szczerze mówiąc, jesteśmy spokojni – to będzie przebój. Bo kto nie chciałby zobaczyć na scenie najlepszej farsy świata, a tak nazywana jest sztuka Frayna, w dodatku w wykonaniu znakomitych aktorów Teatru Jaracza? No właśnie, chyba nikt. Zatem najserdeczniej zapraszamy, bilety rozchodzą się bardzo szybko.
Styczeń to miesiąc karnawału, a więc i u nas upłynie pod znakiem rozrywki na wysokim poziomie. Oprócz „Czego nie widać” zapraszamy na cieszące się wielką popularnością „Seks, miłość i podatki” oraz farsę szczególne osobliwą, bo napisaną na jednego aktora. W „Lekarzu na telefon” świetną rolę stworzył Dawid Dziarkowski. Poza tym absurdalny humor i poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w spektaklu „Coraz bardziej Zielona Gęś”, a także „Letni dzień” i „Policja” w wykonaniu słuchaczy Studium Aktorskiego działającego przy naszym teatrze. Z klasyki nowe spojrzenie na „Moralność pani Dulskiej” w widowisku „Dulscy. Tragifarsa kołtuńska” i umykające gatunkowym klasyfikacjom „Zabicie ciotki” według Andrzeja Bursy. Z rzeczy o potężniejszym kalibrze  „Czas porzucenia” według prozy Eleny Ferrante z wybitną rolą Mileny Gauer.
Będzie się zatem działo. Teatr Jaracza nie zwalnia tempa. Życząc Państwu dobrego roku 2023 możemy zapewnić, że tak będzie przez najbliższe miesiące.

Do zobaczenia w naszym teatrze!

TEATRALNY KARNAWAŁ

BILETY