"Czuwanie" schodzi z afisza!

""Czuwanie" schodzi z afisza!"

Kemp jest samotnym mężczyzną w średnim wieku. Grace to jego stara schorowana ciotka. Co wyniknie z ich spotkania, skoro kobieta poinformowała w liście, że umiera i zostały jej tylko godziny?  Wątpliwości się mnożą, nic nie jest takie, jakim się wydaje…
"Czuwanie" to spektakl według sztuki kanadyjskiego dramaturga, reżysera i aktora Morrisa Panycha - rzecz dla wszystkich, którzy w scenicznych opowieściach szukają empatii i wzruszenia. Czułość miesza się tu z cierpkim humorem, a refleksja o przemijaniu z lekkością opisu codzienności. A wszystko w znakomitym wykonaniu pary wybitnych artystów – nestorki olsztyńskiej sceny Ireny Telesz-Burczyk i Grzegorza Gromka.

Teraz po ponad czterech latach od premiery przedstawienie Justyny Celedy schodzi z afisza. Tym bardziej warto zobaczyć je po raz pierwszy albo jeszcze raz spotkać się z niezwykłą parą bohaterów. Ostatnie wieczory z "Czuwaniem" nie będą takie całkiem zwyczajne. Teatralna tradycja mówi bowiem, że ostatnie seanse tytułu to tak zwane "zielone" przedstawienia. Wówczas nikt nie wie, co się zdarzy - aktorzy robią sobie różne kawały, obsługa sceny też nie śpi. Nigdy nie wiadomo, czy sytuacja nie wymknie się spod kontroli. Wiadomo za to, że publiczność będzie miała doskonałą zabawę. Dlatego warto razem z nami pożegnać "Czuwanie". Kolejnej okazji już nie będzie!

KUP BILET
WIĘCEJ O SPEKTAKLU