Rezydencje Artystyczne - już w repertuarze!

"Rezydencje Artystyczne - już w repertuarze!"

Nadszedł czas by przedstawić Wam spektakle naszych rezydentów. Wszystkie trzy przedstawienia dostępne są już w naszym repertuarze i można rezerwować miejsca! Widzimy się wkrótce na Scenie Margines.
 
"Koniec świata" Zespołu Fundacji Kreacje Teatralne, zobaczymy już za niespełna dwa tygodnie podczas Ogólnopolska Konferencja - Teatralna Przestrzeń Klimatyczna . Scenariusz przedstawienia zbudowany jest wokół najważniejszych kwestii poruszonych przez młodych ludzi, którzy opowiedzą o wyobrażeniu siebie, Olsztyna i świata za 50 lat - po katastrofie klimatycznej.
8 października o 19:00, Scena Margines.
 
Kolektyw Kolejny Teatr ze swoim spektaklem "Dziewczyna z Aloesem" wychodzi naprzeciw niszy spektakli dla młodzieży. O samotności wynikającej z braku porozumienia i głębokiego rozłamu między nastolatkiem a dorosłym. O dwóch różnych światach bohaterów i niewidzialnej barierze komunikacyjnej między nimi.
20 października o 11:00, Scena Margines.
 
"Usługa czysto platoniczna" nieformalnego kolektywu artystycznego ,,światowe kobiety, lokalni mężczyźni” to spektakl o samotności w wielkim świecie. O samotności w rzeczywistości, w której przez internet możemy mieć kontakt z drugim człowiekiem w sekundę. A jednak tego prawdziwego kontaktu nie mamy.
22 listopada o 19:00, Scena Margines.
 
Bilety na wszystkie spektakle w ramach Projektu Przestrzenie Sztuki kosztują jedynie 20 złotych i są dostępne w sprzedaży internetowej oraz w kasie teatru.

Wydarzenie realizowane w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

   Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.