Ruszyły zgłoszenia do Klubu Skautów Teatru Jaracza

"Ruszyły zgłoszenia do Klubu Skautów Teatru Jaracza"

KLUB SKAUTÓW TEATRU JARACZA

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 18 sierpnia!!!

ADRESACI: młodzież z Warmii i Mazur, osoby w wieku 16 – 19 lat, ambitne, otwarte na wyzwania, które chciałyby zostać ambasadorami Teatru Jaracza. Nie muszą być prymusami, znać się na teatrze ani mieć doświadczenia scenicznego. Wystarczą chęci, a my zadbamy o przygotowanie merytoryczne bez wkuwania. Serdecznie zapraszamy Członków Klubu Skautów, którzy zgłosili się w grudniu 2021 i wciąż spełniają warunki dotyczące przynależności.

OFERTA: cztery całodniowe spotkania edukacyjne w cyklu miesięcznym od września do grudnia. Naszym młodym gościom zapewnimy:

- transport

- wyżywienie w czasie spotkania

- niezbędne materiały oraz cztery specjalistyczne warsztaty z instruktorami, dotyczące social mediów i PR w kulturze

- udział w czterech próbach generalnych do spektakli. We wrześniu wspólnie obejrzymy „Niemieckie życie”, w październiku: „Dziady część II”, w listopadzie: „Bracia i siostry”, w grudniu: „Czego nie widać”

- omówienie spektakli w formie warsztatów z edukatorką teatralną, które będzie okazją do zakulisowych spotkań z twórcami przedstawień.

To doświadczenie na pewno wzbogaci Twoje CV i pomoże planować ścieżkę kariery zawodowej. Poznasz ludzi i nawiążesz kontakty.

Przynależność do Klubu oraz udział w warsztatach i atrakcjach są bezpłatne.

 

MIEJSCE: spotkania Klubu odbywać się będą w Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie

REKRUTACJA: nowe osoby oraz członków Klubu Skautów prosimy o ZGŁOSZENIE chęci udziału w zajęciach do 18 sierpnia 2022 na adres: .

Informacja o kwalifikacji zostanie przekazana e-mailem zwrotnym do 25 sierpnia 2022. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Klub Skautów Teatru Jaracza należy do teatralnych działań edukacyjnych na Warmii i Mazurach w ramach ogólnopolskiego projektu Przestrzenie Sztuki, który organizuje i finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

 

Administratorem Danych Osobowych jest Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a następnie organizacji kursu na podstawie zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tu.