DEMOLUDY-Nowa Europa - Samokhin Band

Koncert prezentowany w ramach 12. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DEMOLUDY-Nowa Europa


SAMOKHIN BAND – koncert

 

Pavel Samokhin – wokal, trąbka
Maciej Borowiak -  bass
Wojtek Stępnik - piano
Piotr Kolasa - perkusja
Adam Bzyq Brzęczek - przeszkadzajki
Kuba Matusiak - sax
Kuba Dudek - gitara

 

Samokhin Band to energetyczna mieszanka swingu, jazzu, latino, funku, rock & rolla, wschodniego folku, wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia.

Wyobraźcie sobie kilka gramofonów. Z każdego wydobywają się podobne dźwięki, ale każdy czerpie swoje źródło z innego stylu. Pierwszy to definitywnie Swing- to od niego wszystko się zaczęło. Kolejne grają: Latino, Funk i Rock & Roll. Na deser dodajcie Folk. Jeśli udało się Wam spleść  to wszystko w jeden wątek, to usłyszycie wcześniej nieznany styl – oto jest: Samokhin Band!

Zespół wystąpił jako support m.in.: Joe Cocker’a, Blues Brothers i grupy Leningrad. Zwyciężył Festiwal im. Wysockiego. SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą oraz 4 wydane albumy.

 

Pavel Samokhin - założyciel i lider zespołu, Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Gra na trąbce od 6 roku życia. Już jako dziecko wygrał wiele konkursów i zdobył mnóstwo wyróżnień muzycznych. Ukończył Konserwatorium im. Rachmaninowa. Autor tekstów, muzyki i aranżacji utworów. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem.

 

Ceny biletów: normalny 40 złotych , ulgowy/karta teatromana 20 złotych
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: