Trwa nabór do II edycji Mistrzowskich Warsztatów!

"Trwa nabór do II edycji Mistrzowskich Warsztatów!"

Ogłaszamy nabór do II edycji programu MISTRZOWSKIE WARSZTATY

Adresat: młodzieżowe i dziecięce grupy teatru amatorskiego z regionu Warmii i Mazur zainteresowane wsparciem w tworzeniu autorskiego projektu teatralnego. Zgłaszająca się grupa posiada dorobek artystyczny i pracuje nad konkretnym przedstawieniem lub jest świeżo po premierze swojego spektaklu.

Oferujemy: tygodniowy pakiet warsztatów masterclass i konsultacji artystycznych z wyjątkowym zawodowym twórcą teatralnym. Finalny pokaz stworzonego w czasie warsztatów spektaklu odbędzie się na deskach Teatru Jaracza w Olsztynie - planujemy „Teatralne Mikołajki” w grudniu 2022 r.

Miejsce: warsztaty odbywają się w siedzibie beneficjenta, w szkole lub w wybranym ośrodku kultury w województwie warmińsko-mazurskim

Termin: wrzesień – grudzień 2022

Rekrutacja: zapraszamy do kontaktu e-mailowego: . Temat: „Mistrzowskie warsztaty”, a w liście krótki opis Waszych działań i marzeń teatralnych oraz nr telefonu do lidera/instruktora grupy.

Zgłoszenia zaczniemy rozpatrywać w sierpniu 2022. Przewidujemy sfinansowanie warsztatów dla czterech grup!

MISTRZOWSKIE WARSZTATY należą do teatralnych działań edukacyjnych na Warmii i Mazurach w ramach ogólnopolskiego projektu „Przestrzenie Sztuki”, który organizuje i finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

 

Do tej pory cztery zespoły otrzymały wsparcie naszego projektu. Obejrzyjcie wspaniałe relacje!!!

Administratorem Danych Osobowych jest Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a następnie organizacji kursu na podstawie zgody. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tu.