Zwroty biletów oraz funkcjonowanie Teatru

"Zwroty biletów oraz funkcjonowanie Teatru"

Zasady zwrotów biletów oraz godziny funkcjonowania kasy:

Kasa główna w budynku Teatru będzie czynna w godzinach 9:00-17:00 ( wtorek-piątek), 16:00-19:00 ( sobota-niedziela), wyjątkiem jest poniedziałek,16.03.2020, kiedy kasa będzie czynna od 8:00 do 16:00.
Z pracownikami kas będzie się można kontaktować telefonicznie (89 527 39 15), mailowo ( .)
Pracownicy będą do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia kasy.

W przypadku chęci dokonania zwrotu za bilety prosimy o wysłanie e-maila na adres ze zdjęciem biletu oraz paragonu wraz z adnotacją : „Zapoznałem/am się i akceptuje politykę prywatności Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie” oraz numerem konta na który ma być dokonany zwrot.

Uprzejmie informujemy, że od 16 marca nie robimy zwrotów gotówkowych za bilety zakupione na spektakle w naszym teatrze. Zwroty będą dokonywane w następujący sposób:

• w przypadku transakcji kartą płatniczą – zwrot środków na kartę;

• w przypadku zakupu biletu online – zwroty będą dokonywane automatycznie na ten sam nr konta;

• w przypadku transakcji gotówkowych w kasie – zwroty będą dokonywane po wcześniejszym wypełnieniu formularza zwrotów i wskazaniu nr konta na które mają być przelane środki.

 

Prosimy o podchodzenie do okienka kasowego jedynie w uzasadnionych przypadkach z zachowaniem szczególnej ostrożności i bezpiecznej odległości.

W sprawie kontaktu z dyrekcją oraz sekretariatem zalecamy drogę telefoniczną lub mailową. W wyjątkowych, pilnych, przypadkach prosimy o kontakt osobisty - od poniedziału do piątku w godzinach 9:30-15:30.