KONTAKT


Do: patryk@redicon.pl

Treść wiadomości:

Przepisz kod z obrazka:



Adres

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

ul. 1 Maja 4, 10 - 118 Olsztyn

 


Centrala

+48 89/ 527 59 59

+48 /89 527 59 58

 


Sekretariat Teatru
 

tel. +48 89/ 527 29 63

fax +48 89/ 527 44 46

sekretariat.jaracza@teatr.olsztyn.pl

 


Kasa

tel. +48 89/527 39 15

fax +48 89/ 521 87 05

kasa@teatr.olsztyn.pl

 

Godziny otwarcia: 

- w budynku Teatru : 

poniedziałek - nieczynne

wtorek - piątek 11:00 - 19:00

sobota - niedziela 16:00 - 19:00

oraz na godzinę przed spektaklem

 

- stoisko w C.H. Aura :

zgodnie z godzinami otwarcia C.H. Aura

 


Biuro Obsługi Widzów oraz Biuro Promocji i Reklamy

Lidia Okuszko

+48 89 527 39 15

bow@teatr.olsztyn.pl

 


Rzecznik prasowy
 

Maciej Lewandowski

+ 48 89 527 59 59 wew. 46

promocja@teatr.olsztyn.pl

 


Impresariat

Karolina Purłan

+ 48 89 527 59 59 wew. 55

impresariat@teatr.olsztyn.pl

 


Koordynator pracy artystycznej
 

Dorota Szmajda

+ 48 89 527 59 59 wew. 35

koordynator@teatr.olsztyn.pl

 



Kierownik literacki
 

Ewa Jarzębowska

+ 48 89 527 59 59 wew. 50

ewa.jarzebowska@teatr.olsztyn.pl
 


Dział Techniczny

Maciej Olkowski

+ 48 604 171 817

kierownik.techniczny@teatr.olsztyn.pl

 


Księgowość

Bożena Strzelec-Sobotka

+ 48 89 523 61 66

ksiegowosc@teatr.olsztyn.pl

 


Dział Administracyjno-Gospodarczy

Renata Dargiewicz

+ 48 89 527 59 59 wew.22

administracja@teatr.olsztyn.pl

 


Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka 

przy Teatrze im. Stefana Jaracza

ul.1 Maja 4, 10-118 Olsztyn

Sekretariat Studium

tel. 89 534 01 09 w. 39

tel./fax 89 527 43 88

e-mail: studium.aktorskie@teatr.olsztyn.pl

strona www - teatr.olsztyn.pl - zakładka Teatr/Studium Aktorskie


Dane do przelewów

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

ul. 1 Maja 4, 10 - 118 Olsztyn

NIP 739-030-43-25

Bank Ochrony Środowiska S.A.    40 1540 1072 2107 9100 0583 0001

 

Swift: EBOSPLPW063

IBAN: PL 40 1540 1072 2107 9100 0583 0001

 
 

partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: