Repertuar


Pokazuj:

01 / nd

Lot nad kukułczym gniazdem

Godzina: 19:00
Duża

03 / wt

Lot nad kukułczym gniazdem

Godzina: 19:00
Duża

03 / wt

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 10:00
kameralna

04 / śr

Lot nad kukułczym gniazdem

Godzina: 19:00
Duża

04 / śr

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 10:00
kameralna

05 / czw

Lot nad kukułczym gniazdem

Godzina: 10:00
Duża

05 / czw

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 17:00 Audiodeskrypcja!
kameralna

06 / pt

Lot nad kukułczym gniazdem

Godzina: 19:00
Duża

06 / pt

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 10:00
kameralna

07 / sb

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 17:00 Audiodeskrypcja! Szczytno
Spektakl wyjazdowy

07 / sb

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

08 / nd

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 18:00 Audiodeskrypcja! Warszawa
Spektakl wyjazdowy

08 / nd

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

10 / wt

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

11 / śr

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 10:00 Czwarta ściana - Ełk
Spektakl wyjazdowy

11 / śr

ZBRODNIA I KARA

Godzina: 18:00 Czwarta ściana - Ełk
Spektakl wyjazdowy

11 / śr

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

12 / czw

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

13 / pt

Noc Helvera

Godzina: 19:30
Margines

14 / sb

Upadłe anioły

Godzina: 19:15
kameralna

15 / nd

Upadłe anioły

Godzina: 19:15
kameralna

18 / śr

DEMOLUDY-Nowa Europa - Zabiłam moją matkę

Godzina: 17:30
kameralna

18 / śr

DEMOLUDY-Nowa Europa - Piana Dni

Godzina: 19:00
Duża

19 / czw

DEMOLUDY-Nowa Europa - Jest ciężko

Godzina: 17:30
kameralna

19 / czw

DEMOLUDY-Nowa Europa - Piaskun

Godzina: 19:00
Duża

19 / czw

DEMOLUDY-Nowa Europa - Noc Helvera

Godzina: 20:15
Margines

19 / czw

DEMOLUDY-Nowa Europa - Lekcja Żywego Teatru

Godzina: 21:30
Margines

20 / pt

DEMOLUDY-Nowa Europa - Zwyczajna środa

Godzina: 17:30
kameralna

20 / pt

DEMOLUDY-Nowa Europa - Królestwo Twoje

Godzina: 19:00
Duża

20 / pt

DEMOLUDY-Nowa Europa - Wróg publiczny, czyli współczesny dramat węgierski

Godzina: 20:50
Duża

21 / sb

DEMOLUDY-Nowa Europa - Wesele

Godzina: 17:00
kameralna

21 / sb

DEMOLUDY-Nowa Europa - koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

Godzina: 19:00
Margines

24 / wt

Upadłe anioły

Godzina: 18:00 Czwarta ściana - Ełk
Spektakl wyjazdowy

26 / czw

Wyzwolenie

Godzina: 19:00
Duża

26 / czw

JAZDA NA ZAMEK. MUSICAL KRZYŻACKI

Godzina: 19:30
Margines

27 / pt

Wyzwolenie

Godzina: 10:00
Duża

27 / pt

Wyzwolenie

Godzina: 19:00
Duża

27 / pt

JAZDA NA ZAMEK. MUSICAL KRZYŻACKI

Godzina: 19:30
Margines

28 / sb

Wyzwolenie

Godzina: 19:00
Duża

28 / sb

JAZDA NA ZAMEK. MUSICAL KRZYŻACKI

Godzina: 19:30
Margines

29 / nd

Wyzwolenie

Godzina: 19:00
Duża

29 / nd

JAZDA NA ZAMEK. MUSICAL KRZYŻACKI

Godzina: 19:30
Margines

31 / wt

Wyzwolenie

Godzina: 10:00
Duża

partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: