Badania publiczności Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie (2023)

"Badania publiczności Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie (2023)"

KLIKNIJ BY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Szanowni Widzowie!
Zgodnie z dewizą „obserwuj-analizuj-zrozum” oddajemy w Państwa ręce ankietę „Badanie publiczności Teatru 2023”. Jej celem jest poznanie Was – naszych Widzów. Chcemy się dowiedzieć, czego oczekują Państwo od Teatru Jaracza, co robimy dobrze, a nad czym powinniśmy popracować, co się Państwu u nas podoba i czego brakuje.
Jest to druga ankieta przeprowadzana przez Teatr im. Stefana Jaracza na przestrzeni ostatnich kilku lat. Poprzednie wyniki dotyczą roku 2019, a od tego czasu nastąpiło kilka zjawisk, które z pewnością zmieniły sposób postrzegania zadań instytucji kultury oraz zmiany nawyków publiczności. Tegoroczne badania dadzą nam możliwość porównania Państwa opinii i oczekiwań ze stanem sprzed czterech lat, a więc sprzed czasu pandemii. Chcemy bardziej trafnie odpowiadać na Państwa potrzeby, by nasz Teatr stał się miejscem dostępnym dla wszystkich.
Prosimy Państwa o poświęcenie chwili na wypełnienie formularza — miejcie wpływ na Wasz Teatr!
Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosujemy nagrody: podwójne zaproszenia na dowolny spektakl z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Regulamin losowania dostępny jest TU.
Pytania ankiety zostały wypracowane wspólnie przez osoby z różnych działów teatru pod okiem specjalistów z Katedry Socjologii (Wydział Nauk Społecznych) Uniwersytetu Warmiń-sko-Mazurskiego w Olsztynie: dr. Radosława Sierockiego oraz dr. Michała Łyszczarza.

KLIKNIJ BY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Regulamin losowania

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych


Badanie realizowane w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

   Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.