Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH:
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn, tel.: 89 527 59 58, e-mail: , dalej: Administrator.

CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH:
Przesyłanie newslettera zawierającego informacje o ofertach, nowościach, promocjach i aktualnościach Teatru. Dane osobowe przetwarzamy na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Podanie danych jest dobrowolne.

CZAS PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH:
Dane będziemy przetwarzać do czasu odwołania przez Państwa zgody.

INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH OSOBOWYCH:
Państwa dane osobowe mogą być ujawniane zewnętrznym podmiotom, w tym w szczególności dostawcom odpowiedzialnym z obsługę systemów informatycznych.

PRZYSŁUGUJĄCE PRAWA:
Zgodę na przetwarzanie danych będzie można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: . Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Poza tym posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia,  ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do przenoszenia danych w zakresie w jakim są one przetwarzane w systemach informatycznych na podstawie udzielonej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w  Warszawie.

KONTAKT Z INSPEKTOREM OCHRONY DANYCH:
Kontakt możliwy jest pod adresem e-mail: lub pisemnie na wskazany wyżej adres Administratora.