Klub Skautów Teatru Jaracza - Krystyno, nie denerwuj matki!

"Klub Skautów Teatru Jaracza - Krystyno, nie denerwuj matki!"

Klub Skautów - Krystyno nie denerwuj matki

Chodzą do szkół średnich w Szczytnie, Bartoszycach, Biskupcu, Węgorzewie i Olsztynie.  Łączy ich pasja, potrzeba rozwoju, chęć wyrwania się ze schematów myślenia i działania.  Gnani potrzebą tworzenia KLUBU SKAUTÓW TEATRU JARACZA spotkali się w piątek na Scenie Margines. Uczyli się współdziałania, pracy w grupie z poszanowaniem swojej niezależności. Zdobywali praktyczne umiejętności z social media marketingu, rozprawiali o tym, jak być dobrym influencerem w perspektywie sceny teatralnej. Ich instruktorami byli profesjonaliści w tej branży Michał Koroza i Michalina Grzesiak To dopiero pierwsze szkolenie!
Następne już 30 września!
Przedstawiamy instruktorów:
 
MICHAŁ KOROZA
Michał na co dzień jest perfekcjonistą, chociaż zawsze zaprzecza. To jeden z tych gości, który nie lubi zaciętych rogów w książce i odmoczonych kółek od kubka na dębowym stole w biurze, ale to głównie dzięki tym cechom jakość wykonywanych przez niego zadań jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Jego pasją jest produkcja filmowa, której poświecił się w całości. No, prawie, bo oprócz filmu całkiem sprawnie wychodzi mu robienie Internetu. Prowadzi dwie firmy VEV oraz Story Not Sorry, w których ma milion funkcji; oprócz bycia prezesem spółki, to również niesamowicie kreatywny typ zasługujący na miano Art Directora, Operations Managera, PR fightera, a na dodatek - najlepszego księgowego w historii. Dziennie odbiera z dwieście telefonów, na drugie tyle mówi, że oddzwoni. W wolnych chwilach jeździ na motorze crossowym i pali kadzidła na kilogramy.
 
MICHALINA GRZESIAK
Mama Krysi i Jurka. Wiernie zakochana w Łodzi i w możliwościach, jakie daje jej to miasto. Zawodowo związana z marketingiem i reklamą – wykorzystuje je w działaniach prospołecznych propagujących dobre postawy i region, w którym żyje.
Wszystkie wolne chwile poświęca rodzinie, która jest jej największą inspiracją i motorem napędowym. Nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów związanych z macierzyństwem i działaniami charytatywnymi, co z kolei staje się polem do szerokiej dyskusji. Stara się pokazywać kobietom, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez zbędnego napięcia, jak odpuścić oczekiwaniom i czerpać z siebie całymi garściami. Dzieciom uświadamia, jak być dobrym człowiekiem. W 2017 roku napisała pierwszą książkę pt. „Krystyno, nie denerwuj matki!” o metamorfozie z nastolatki w matkę. Dzisiaj, po tym jak nauczyła się słuchać mocniej, czulej i dokładniej – oddaje mądrość własnych dzieci w pozycji pt. „Krysia. Mała książka wielkich spraw”.
Na Instagramie prowadzi kanał @krystynoniedenerwujmatki z prawie 170 tysiącami wiernych obserwujących. W plebiscycie Ofeminin w 2020 roku ogłoszona Influencerką Roku.
Klub Skautów Teatru Jaracza prowadzony jest w ramach projektu „Przestrzenie Sztuki”, który organizuje i finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
 
 
 
     Działanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.