Od Jaracza voucher na Święta

"Od Jaracza voucher na Święta"

Teatr w prezencie? Dlaczego nie!

Końcówka roku sprzyja wyjątkowym okazjom - najpierw Mikołaj, potem Boże Narodzenie. Teatr Jaracza w Olsztynie pamięta o tym i zachęca do zakupu specjalnych voucherów, które w ciągu roku od daty zakupu można zamienić na dwa bilety na przedstawienia z naszego repertuaru.

Obdarowany może poprosić o bilety na dwa różne tytuły, może na jeden zabrać kogoś bliskiego i razem spędzić niezapomniany wieczór. Teatralny voucher to pomysł na prezent naprawdę kulturalny, a przy tym nie do podrobienia.

Podwójny voucher kosztuje 100 złotych, można go kupić zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w kasie teatru.

Z dopłatą 10 zł możliwy jest zakup voucherów w okazjonalnym opakowaniu (jedynie w kasie Teatru). Czekamy na Państwa od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 - 19:00.

Nasze vouchery są w sprzedaży przez cały rok, ale szczególnie teraz warto się na nie zdecydować. Tym bardziej, że w repertuarze mamy wiele wyjątkowych pozycji, z najświeższą - przebojowym "Weselem" - na czele, a w najbliższych miesiącach będzie ich jeszcze więcej.

Zapraszamy!

KUP VOUCHER