Poniedziałek

Poniedziałek

Premiera: 06-12-2023

Czas trwania: 50 min.

Sugerowany wiek odbiorców: 16+

scenariusz i reżyseria: Izabela Kościesza

muzyka: Jarek Kordaczuk

choreografia: Izabela Kościesza

 

obsada: Anna Perłowska - Kurian, Kalina Wierzuk, Karolina Ruwińska, Barbara Zelmańska, Katarzyna Wilchowska, Katarzyna Włodarczyk, Agnieszka Sadowska, Agnieszka Porowska

Kup bilet

Wydarzenie w ramach Festiwalu Teatralne Mikołajki. Podczas festiwalu zobaczymy efekty pracy grup teatralnych, które brały udział w Mistrzowskich Warsztatach Plus.

Teatr Ruchu Lustro - Poniedziałek” - spektakl choreograficzny
Premiera: 6 grudnia, godz. 19:00, Scena Margines

Zwykły dzień tygodnia. W zasadzie jak każdy inny. Tyle tylko, że pierwszy. Jak zawsze na nowo ruszamy do pracy. Ponownie i znowu lądujemy w tym samym wymuszonym miejscu, wikłamy się w narzucone relacje. Współpracownicy, szefowie, koleżanka zza biurka - wszyscy przypadkowi, jednak nieuchronni. Czy w takiej sytuacji można się zdobyć na przyjaźń? Odważyć na szczerość? Pokazać słabości?

W 2022 roku Teatr Ruchu Lustro mogliśmy zobaczyć w przedstawieniu choreograficznym „Siostry”. „Poniedziałek” to kolejny spektakl, w którym skomplikowana sieć relacji międzyludzkich przybiera formę dźwięku i ruchu.

FB Teatr Ruchu Lustro

IG Teatr Ruchu Lustro


Wydarzenie realizowane w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

 

   Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kup bilet