TWOJA CAFÉ w Teatrze Jaracza!

"TWOJA CAFÉ w Teatrze Jaracza!"

Prawie 17 tysięcy kawałków ciasta - właśnie tyle mogli tylko w pierwszym kwartale tego roku zjeść Twoi klienci! A może wypić tyle filiżanek kawy? Zjeść porcji obiadu?
Słuchać przy tym muzyki na żywo albo dyskutować o książkach?

A jeśli dodamy do tego idealną lokalizację w samym centrum, naszych cudownych Widzów i Widzki oraz ich znajomych, mieszkańców, okolicznych przedsiębiorców wpadających na lunch do letniego ogródka i odwiedzających miasto turystów to trudno znaleźć lepszą ofertę!

To może wydarzać się na 279,68 m2 za jedyne 4 tys. zł miesięcznie + opłaty!

Lokal wyposażony jest w urządzenia i sprzęt AGD do prowadzenia działalności gastronomicznej, a także w stoły i krzesła, stoliki kawowe i kanapy.
 

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI
Zapraszamy do składania ofert na wynajem lokalu gastronomicznego w budynku Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, wejście od ul. 1 Maja wraz z letnim ogródkiem. Lokal ma pełne zaplecze infrastruktury do produkcji wyrobów gastronomicznych. Może być przeznaczony na kawiarnię, cukiernię, bufet, bar, bistro, winiarnię, herbaciarnię i inne usługi gastronomiczne uwzględniające obsługę widzów przed, podczas i po spektaklach teatralnych. Istnieje możliwość sprzedaży wyrobów i napojów dla widzów w foyer Teatru. Dotychczas użytkowany lokal prowadził działalność restauracyjną zgodną z wymaganymi  zezwoleniami sanepidu, straży pożarnej, koncesją na alkohol etc. spełniającymi wymogi formalno-prawne.