Uwaga! Odwołane spektakle!

"Uwaga! Odwołane spektakle!"

Drodzy widzowie, uprzejmie informujemy, że zgodnie z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
wszystkie spektakle Teatru im Stefana Jaracza w Olsztynie, w tym sobotnie spotkanie z Adamem Wajrakiem oraz 28. Olsztyńskie Spotkania Teatralne zostają odwołane. 
Widzowie mogą uzyskać zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety w kasach teatru od poniedziałku, 16 marca.
Zwroty będą dokonywane w formie identycznej z zakupem – karta płatnicza-karta płatnicza, gotówka-gotówka. W przypadku biletów zakupionych w trybie online zwrot nastąpi automatycznie. 
Do zobaczenia już wkrótce w „Jaraczu”!

https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
Bardzo mi przykro, że Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, na co dzień otwarty i dostępny dla wszystkich Państwa, odwołuje najbliższe zaplanowane spektakle oraz Olsztyńskie Spotkania Teatralne.
Dotyka mnie fakt, że Festiwal OST, na który czekają mieszkańcy całego regionu, który ma swoją wierną publiczność od 27 lat, się nie odbędzie. 
Przykro mi, że musimy zrezygnować z tego, co dla Teatru najważniejsze, bezpośrednich spotkań z publicznością. To jednak nie znaczy, że Teatr się poddaje. Mam nadzieję, że dzięki nowoczesnym technologiom, uda nam się dotrzeć do Państwa domów. Pragniemy w najbliższym czasie przygotować rejestracje spektakli, które będą mogli Państwo oglądać przez internet codziennie o godz. 19:00, przygotowujemy także spotkania z wybitnymi reporterami. Zapraszam również na wirtualne wycieczki po Teatrze.
Trwają próby do kolejnych spektakli i jesteśmy przekonani, że po opanowaniu sytuacji, pokażemy je Państwu.
O naszych planach będziemy informować na bieżąco na stronie Teatru www.teatrolsztyn.pl oraz na facebook.com/TeatrOlsztyn

Pozdrawiam Państwa serdecznie, do rychłego zobaczenia.

Zbigniew Brzoza 
Dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie