Zapamiętani

Zapamiętani

Premiera: 06-12-2023

Czas trwania: około 75 min

Sugerowany wiek odbiorców: 6+

scenariusz: Karolina Obrębska, Wiktoria Pelczarska

reżyseria: Karolina Obrębska

muzyka: Andrzej Śleszyński

choreografia: Adam Gollent

trening wokalny: Agata Stefanowicz

asystent reżysera: Izabela Ginda

obsada:

Ewelina Jasińska
Karolina Obrębska
Wiktoria Pelczarska
Diana Rosłoń
Aleksandra Rucińska
Paweł Chojnacki
Wiktor Sucharzewski
Izabela Ginda
Agata Stefanowicz

Kup bilet

Wydarzenie w ramach Festiwalu Teatralne Mikołajki. Podczas festiwalu zobaczymy efekty pracy grup teatralnych, które brały udział w Mistrzowskich Warsztatach Plus.

Teatr Kloszart - “Zapamiętani”
Premiera: 6 grudnia, godz. 17:00, Scena Kameralna

“Zapamiętani” to niezwykła opowieść o przygodach Nadziei Niezapominalskiej. Króliczki z wielkim marzeniem i równie wielkim problemem.

Mała Nadzieja niemal, co noc słyszała opowieści o legendzie skarbu Białobrodego Lwa. Nic więc dziwnego, że pewnego dnia postanowiła wyruszyć na jego poszukiwania. Szczególnie, że skarb ten to nie miały być tylko złoto i klejnoty. Wśród łupów Białobrodego miał znajdować się owoc, który mógłby uwolnić króliczkę od jej problemów z pamięcią…

Wyruszając w niebezpieczną podróż, Nadzieja spotyka na swojej drodze szereg niezwykłych postaci. Przyjaciół i wrogów. Jest to przygoda, w której musi ona zmierzyć się nie tylko z niebezpieczeństwami morskiego świata, ale również z własnymi wątpliwościami i przekonaniami. Bo czy naprawdę potrzebuje tego skarbu, aby być szczęśliwą? 

"Zapamiętani" to barwna, pełna emocji bajka teatralna, która porusza serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przeplatając elementy magii, humoru i nauki życiowej, przedstawienie ukazuje, że czasem najważniejsze skarby kryją się nie w zapamiętanych słowach, ale w niezapomnianych chwilach, które tworzymy razem z innymi.

Podczas tego magicznego spektaklu, widzowie będą świadkami transformacji postaci, odkrywania nowych, głębokich przyjaźni i przełamywania uprzedzeń. "Zapamiętani" to nie tylko opowieść o poszukiwaniu tajemniczego owocu, ale także o poszukiwaniu samego siebie i odważnym podążaniu za marzeniami.

FB Kloszart
IG Kloszard


Wydarzenie realizowane w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

 

   Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kup bilet