Szczęśliwego Nowego Roku!

"Szczęśliwego Nowego Roku!"

Drodzy Państwo,
za nami rok 2022. Był trudny, naznaczony atakiem Rosji na Ukrainę, ale też ciekawy, pełen ważnych wydarzeń, zwłaszcza gdy chodzi o nasz teatr. Odnosiliśmy przez ostatnie miesiące sukcesy, z tym najważniejszym - Grand Prix krakowskiego festiwalu Boska Komedia za "Łatwe rzeczy" - dawaliśmy istotne i różnorodne zdarzenia, na wiele sposobów pomagaliśmy uciekającym przed wojną gościom z Ukrainy. Naszej solidarności daliśmy też wyraz w niezwykłym widowisku słowno-muzycznym "Spokojnie, wojny nie będzie. Świadectwa z zagłady".
Najważniejsze jednak, że spędziliśmy ten rok razem z naszą Publicznością. Ogromnie dziękujemy Państwu za okazywaną nam sympatię i zainteresowanie. Są nie do przecenienia. Pamiętamy, że nie ma teatru bez widzów, a od Was zawsze czujemy tak potrzebne wsparcie.
W nowym 2023 roku życzymy naszej Publiczności zdrowia, spokoju i pokoju, oraz wszelkiej pomyślności. Bądźcie szczęśliwi, cieszcie się pięknymi chwilami, z nadzieją spoglądajcie w przyszłość. Nie traćcie też z oczu Teatru Jaracza w Olsztynie. Na najbliższe miesiące szykujemy bowiem wiele interesujących propozycji.
Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w naszym teatrze, już w nowym 2023 roku!

TEATRALNY KARNAWAŁ

REPERTUAR